Vánoční Momentky

PRODEJ VÁNOČNÍCH MOMENTEK BYL UKONČEN 10.12.2020. TĚŠÍME SE NA VÁS ZNOVU NA POZDIM 2021.

Rodinné momentky

Vánoční momentky jsou personalizované skleněné vánoční ozdoby zachycující významné životní události jako jsou třeba zásnuby, svatba, narození dítěte a další. Ty nejlepší momenty si tak můžete připomínat u stromečku každý rok.


Sadu vánočních ozdob má dnes snad každá domácnost, mnoho z nás má své oblíbené kusy třeba po babičce nebo z dětství. Ne každá domácnost má ve své sbírce originální personalizované kousky, ke kterým se váže důležitý milník jejich životů. S Momentkami se váš stromeček stane vypravěčem vašeho životního příběhu.

Momentky vyrábíme v mnoha barevných kombinacích, v některých variantách i s personalizací. Nabídku „momentů“ k zachycení stále rozšiřujeme, pokud jste ale nenašli tu vaší událost, kterou byste si rádi připomínali, zvolte variantu Vlastní text.


Firemní momentky

V případě zájmu je možné dodat i větší množství originálních vánočních koulí s textem na přání nebo logem např. jako dárek pro vaše zaměstnance nebo klienty. V takovém případě prosím zašlete vaší poptávku na e-mail svatebnipropriety@gmail.com.

U VŠECH VARIANT JE MOŽNÉ UVÉST JINÝ NEŽ AKTUÁLNÍ ROK A DOPLNIT SI TAK SBÍRKU I NÁVRATEM DO MINULOSTI. STAČÍ ZADAT POŽADOVANÝ ROK DO POZNÁMKY V POSLEDNÍM KROKU OBJEDNÁVKY.

VEŠKEROU PERSONALIZACI ROVNĚŽ NEZAPOMEŇTE V POZNÁMCE UVÉST.


Svatební tipy na našem blogu

Rady, tipy a návody pro váš den.