Vánoční Momentky

Vánoční momentky budou opět v prodeji od října 2022.

Děkujeme za Vánoční sezónu roku 2021. Teď se naše síly obracejí k Vašim svatbám a momentkám se budeme věnovat zase od října 2022.

Vánoční momentky jsou personalizované skleněné vánoční ozdoby zachycující významné životní události jako jsou třeba zásnuby, svatba, narození dítěte a další. Ty nejlepší momenty si tak můžete připomínat u stromečku každý rok.

Vánoční momentky

Sadu vánočních ozdob má dnes snad každá domácnost, mnoho z nás má své oblíbené kusy třeba po babičce nebo z dětství. Ale zdaleka ne každá domácnost má ve své sbírce originální personalizované kousky, ke kterým se váže důležitý milník jejich životů. S Momentkami se váš stromeček postupně stane vypravěčem vašeho životního příběhu.

Jaký významný moment byl letos ten Váš? Svatba? Narození dítěte? Zásnuby? Nový čtyřnohý miláček? U nás si vybere každý!

Ozdoby se jmény

Nepotkal Vás letos žádný významný moment? Nevadí! vyberte si třeba ozdoby se jmény členů rodiny.

Firemní momentky

Hledáte originální dárek pro své zaměstnance nebo klienty? Už máte dost diářů, lahví vína a dalších okoukaných firemních dárků? Překvapte letos vánoční ozdobou s logem Vaší společnosti. Napište nám na svatebnipropriety@gmail.com a společně vytvoříme ozdoby podle vašich představ za výhodnou velkoodběratelskou cenu.

Zajistit můžeme i krabičky s logem společnosti.

Na tvorbu firemních momentek potřebujeme více času, proto si nenechávejte jejich objednávku na poslední chvíli a kontaktujte nás co nejdříve.


Vánoční momentky si můžete objednat zde: