Svatební propriety

Svatební propriety

Svatební propriety přinášejí personalizované vychytávky, díky kterým vaše svatba dostane punc do posledního detailu promyšlené události. Jsou nejen praktické, krásné a originální, ale některé zároveň slouží jako drobné pozornosti a dárečky pro svatebčany, které jim zpříjemní průběh celého svatebního dne. Nic neocení svatební hosté víc, než když při přípravě svatby myslíte mimo jiné i na jejich pohodlí.

Zakládáme si na osobním přístupu ke všem našim zákaznicím a zákazníkům, při přípravě propriet pro jejich svatební dny s nimi intenzivně komunikujeme a zasíláme grafické návrhy, které následně upravujeme ke spokojenosti nevěst a ženichů. Teprve potom, se pouštíme do jejich výroby a tak máte jistotu, že naše výrobky budou odpovídat vašim představám.

Máme rádi, když nás kontaktuje nevěsta, třeba s obrázkem z Pinterestu. V takových případech často překonáme svoje meze a vyrobíme i to, co není v naší standardní nabídce. Neváhejte nás prosím kontaktovat ani v případě, že máte opravdu specifické požadavky na určitou dekoraci, která není v aktuální nabídce, zakázková výroba pro nás není překážkou.

Kompletní nabídku svatebních propriet najdete v našem Obchodu.

Podívejte se na poslední svatební propriety z našeho Instagramu: