Personalizované stuhy

Personalizované stuhy

Personalizované stuhy s potiskem na přání jsou další skvělý způsob, jak ukázat, že jste při přípravě svatby věnovali pozornosti i těm nejmenším detailům. Stejně jako další propriety z naší nabídky zůstanou při použití na výslužky hostům, jako vzpomínka na váš den. Stuhám můžete ale najít i jiné využití.

Personalizovanými stuhami můžete převázat třeba:

  • krabičky se svatebními koláčky
  • jiné dárečky pro hosty
  • svatební oznámení
  • květiny, vázičky, svícínky a další svatební dekorace
  • můžete je použít k tvorbě vývazků
  • a další…

Samozřejmě je možné vytvořit na přání i jiný než svatební potisk.

Font si můžete vybrat z nabídky níže a nebo i zvolit jiný – v tom případě si ale dejte pozor, aby podporoval všechny potřebné české znaky včetně diakritiky. Je také možné po předchozí domluvě font sladit se svatebními tiskovinami a často nemusíte znát ani jeho název, stačí nám zaslat náhled a sami font identifikujeme.

Stuhy jsou saténové o šířce 1,5 cm, délka celé role je 25 m, ale lze objednat jako metráž v minimálním množství 5 metrů. Skladem jsou barvy v aktuální nabídce produktu v e-shopu, ostatní barvy ze vzorníku jsme schopni zajistit po předchozí domluvě.

Na stuhy je možné natisknout jakýkoliv text dle vašeho přání, například jména snoubenců a datum svatby, poděkování hostům za účast a cokoliv dalšího vás napadne. Cena za metr je stejná nezávisle na zvoleném textu, je možné přidat i piktogram např. prstýnků, hrdličky atd. dle dohody.

Nekupujete zajíce v pytli!

Vždy vám před výrobou stuh pošleme grafickým návrh k odsouhlasení, případně ho upravíme dle vašich požadavků. Pokud se chcete před objednáním v e-shopu poradit, napište nám na e-mail svatebnipropriety@gmail.com nebo pomocí kontaktního formuláře.