O nás

O svatebních proprietách

Svatební propriety přinášejí personalizované vychytávky, díky kterým vaše svatba dostane punc do posledního detialu promyšlené události. Jsou nejen praktické, krásné a originální, ale zároveň slouží jako drobné pozornosti a dárečky pro svatebčany, které jim zpříjemní průběh celého svatebního dne. Nic neocení svatební hosté víc, než když při přípravě svatby myslíte mimo jiné i na jejich pohodlí.


Jak svatební propriety vznikly?

Zakladatelka Svatebních propriet, Štěpánka, chystala na léto svojí vlastní svatbu. A protože je tak trochu puntičkářka, chtěla mít svatbu vyladěnou do posledního detailu – a to se podařilo.

Na svojí cestě k oltáři postupně objevila ledajaké vychytané „propriety“, třeba svatební brčka a svatební vějíře, kterými to všechno začalo. Ani jako vdaná paní, nepřestává objevovat různé vychytávky, hledá inspiraci a pokračuje v realizaci svých nápadů, s kterými teď můžete svojí svatbu ozvláštnit a „vystajlovat“ i vy.

Uvítací cedule našeho dnu
Náš pesan jako doprovod 🙂

Po tom, co se několik let pohybovala na manažerské pozici ve světě velkých čísel v mezinárodním korporátu, se díky Svatebním proprietám vydává na cestu toho, co jí baví – pomáhat nevěstám (a samozřejmě i ženichům :)) udělat jejich den ještě krásnější.

Od Svatebních propriet jsme měli na svatbě vějíře a pro nejmenší hosty jsme nechali vyrobit personalizované pastelky a notýsky. Personalizované věci doladily naši svatbu do těch nejmenších detailů. Svatební vějíře si všechny dámy (i pánové) vzhledem k vedru velmi chválili. Zdá se mi  jako dobrý nápad, poskytnout na letní svatbu svatebčanům vějíře a díky jejich personalizaci budou mít na vaši svatbu stálou památku. Ti nejmenší hosté měli z pastelek i notýsků radost a na určitý čas se malé ratolesti alespoň na chvíli na svatbě zabavili. Myslím, že najdou také své využití. Tímto děkuji svatebním proprietám za originální zboží, které nabízí a do budoucna jim přeji ať se jejich eshop co nejvíce rozroste o další skvělé věcičky.

Něvěsta Adéla K.

Blog

Tipy a triky na vychytanou svatbu i DIY projekty