Fotokostky

Fotokostky – Stavebnicové mozaiky z vlastních fotek

Hledali jsme pro sebe originální ztvárnění svatebních fotek, moderní, zajímavé, možná i trochu kreativní. Svatební fotografii jsme si nakonec sami poskládali ze stavebnice. A stejně jako další naše propriety nabízíme tuto možnost i vám – jako jediní na české trhu přinášíme fotomozaiky z kostek.

Záhy jsme si uvědomili, že svatební fotky nejsou to jediné, co si můžete poskládat. A proto vznikly Fotokostky. Personalizovaná stavebnice kompatibilní se systémem LEGO® podle vaší vybrané fotografie.

Dostanete od nás kompletní sadu k sestavení mozaiky – podkladové desky (u větších obrazů včetně speciálních samolepek na jejich spojení), barevné kostky 1×1, plánek obsahující vaší fotografii přepracovanou na barevný rastr s číslováním. Jakmile se pustíte do skládání, brzy vám pod rukama začne vznikat vlastní umělecké dílo, třeba obrázek vašeho čtyřnohého miláčka, svatební fotka nebo selfíčko z výletu.

Nyní i ve formě dárkového poukazu třeba jako svatební dar pro novomanžele, který prověří jejich spolupráci a trpělivost 🙂

Ať už se rozhodnete zkrášlit vlastní byt nebo obdarovat milovníka stavebnic, nebudete litovat. Skládání stavebnicové mozaiky je super relaxace zábava nejen na dlouhé zimní večery v karanténě, ale výsledek je také originálním dekoračním prvkem, který jen tak někde neuvidíte. Přinášíme totiž jediné fotomozaiky z kostek na českém trhu!

Pro objednávku a více informací přejděte na web Fotokostek na odkazu níže.

Máte dotaz? Kontaktujte nás!