Fotokostky

Fotokostky – Stavebnicové mozaiky z vlastních fotek

Milujete vy nebo vaši blízcí stavebnice? A co kdybyste měli možnost si postavit originální umělecké dílo – mozaiku z kostek podle vlastní fotky nebo obrázku?

Všechno potřebné pro vás připravíme. Dostanete od nás kompletní sadu k tvorbě mozaiky – podkladové desky (u větších obrazů včetně speciálních samolepek na jejich spojení), barevné kostky 1×1, plánek obsahující vaší fotografii přepracovanou na barevný rastr s číslováním. Jakmile začnete skládat kostičky podle plánku, brzy vám pod rukama začne vznikat obrázek vašeho čtyřnohého miláčka nebo fotka z vaší svatby.

Ať už se rozhodnete zkrášlit vlastní byt nebo obdarovat milovníka stavebnic, nebudete litovat. Skládání stavebnicové mozaiky je super relaxace zábava nejen na dlouhé zimní večery v karanténě, ale výsledek je také originálním dekoračním prvkem, který jen tak někde neuvidíte. Přinášíme totiž jediné fotomozaiky z kostek na českém trhu!

Jak objednávat?

Volba vhodné fotografie či obrázku

Jak by neměla fotka vhodná pro převod na mozaiku vypadat?

  • pozadí fotografie by nemělo barevně splývat s fotografovaným objektem
  • na fotografii by nemělo být příliš mnoho postav
  • fotografie by neměla být přesvícená nebo nedostatečně osvětlená, neměla by obsahovat stíny v obličejích postav
  • fotografie by neměla obsahovat mnoho drobných detailů

Nevíte, jestli je vaše preferovaná fotografie vhodná pro mozaikování? Nevadí – pošlete nám ji na e-mail svatebnipropriety@gmail.com nebo využijte kontaktní formulář níže a poradíme vám s výběrem.

Volba velikosti výsledného díla

Vybírat můžete z následujících variant:

  • 40 x 40 cm – 2500 kostek
  • 77 x 77 cm – 9216 kostek
  • 51 x 51 cm – 4096 kostek
  • 80 x 80 cm – 10 000 kostek
  • 51 x 77 cm – 6144 kostek
  • 80 x 120 cm – 15 000 kostek

Pro představu uvedeme následující příklady – domácí mazlíček vypadá dobře už na menších podložkách jako je 51 x 51 cm, pro fotky novomanželů (2 osoby) je vhodný rozměr od 51×77 cm, čtyřčlenná rodina nejlépe vynikne až na rozměru od 80 x 80 cm.

Základní velikost podkladových desek je cca 25 x 25 cm nebo 40 x 40 cm, v případě, že je třeba více podkladových desek, dostanete speciální samolepku pro jejich propojení.

Zaslání fotografie a zpracování grafického návrhu

Vybranou fotografii nám zašlete na e-mail svatebnipropriety@gmail.com. Zdarma zpracujeme grafický návrh a pošleme vám ho ke schválení. V některých případech uděláme po domluvě drobné změny v barevném složení, ale pokud ani tak nebudete s výsledkem spokojeni, můžete zvolenou fotografii jednou vyměnit a druhý návrh vám připravíme také zdarma. Případné další návrhy budou zpoplatněny. V současnosti je k dispozici 104 barevných variant kostek, do kterých se podaří úspěšně převést drtivou většinu fotografií, ale ne všechny obrázky jsou 100% vhodné. Objednávku uhradíte až v okamžiku odsouhlasení grafického návrhu.

Odeslání objednávky

Jakmile si vše odsouhlasíme a objednávka bude uhrazena, zkompletujeme do 5ti pracovních dnů vaší sadu a odesíláme balíček dle zvolené metody dopravy. Obsahem balíčku budou potřebné podložky (případně včetně speciálních samolepek na jejich spojení), sáčky s barevnými kostkami očíslované podle plánku a plánek pro sestavení fotomozaiky.

MOMENTÁLNĚ JE MOŽNÉ SI MOZAIKY POUZE PŘEDOBJEDNAT A VYTVOŘIT GRAFICKÉ NÁVRHY, PRVNÍ HOTOVÉ SADY BUDEME ODESÍLAT KONCEM LEDNA 2020.

Líbí se vám stavebnicové obrazy, ale nechcete skládat? Můžete si objednat mozaiku včetně jejího sestavení. Pro informace o ceně a termínu dodání nás kontaktujte na e-mailu svatebnipropriety@gmail.com.

Nabídka pro firmy:

Můžete si také nechat připravit mozaiku např. loga nebo sídla vaší společnosti, stavebnici následně využít jako aktivitu na váš teambuilding a výsledek si pověsit třeba na recepci.

Máte dotaz? Kontaktujte nás!